Hakkımda

Halil Durmuş

Halil Durmuş, Kimdir?

1996 yılının Mart ayında Trabzon’da dünyaya geldim. Liseyi Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesinde tamamladım. 2015 yılında, Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandım. Eylül 2020 itibari ile Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.

Yaratıcı düşünebilen, olayları iyi gözlemleyen, sosyal ,takım çalışmasına uyumlu bir kişiliğe sahibim.Çevremde yaşanan olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var.Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. Bu yüzden çevremdeki insanlar farklı olduğumu söylerler.

Spor yapmayı,fotoğraf çekmeyi, kitap okumayı, bilgisayar da vakit geçirmeyi ve yürümeyi severim. En sevdiğim spor futbol, iyi bir futbol seyircisiyim. Şehrimin takımı olan Trabzonspor’u destekliyorum. Stada girip takımımı desteklemeyi çok seviyorum. Yemek yemeyi fazla sevmem. İhtiyacım olduğu için yemek yiyenlerdenim hoşuma giden yemekler; patates kızartması, köfte ve lahmacun yemeyi severim. Arkadaşlarımla seyahat etmeyi insanlarla tanışmayı, yolculuk yapmayı seviyorum. Üniversite kazandıktan sonra ülkemin farklı birçok ilinin gezme şansı yakaladım. Burada yaşadığım olayları maceralar, yeni yerler görme isteğimi arttırdı.

Bu siteyi açmamda ki amacım blog yazarlığının keyifli olacağını düşündüm. Kendimi  ve gelen ziyaretçilerimizi yazılan yazılar ile bilgilendirip farklı konular hakkında bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Hayatımın geri kalanında yeni macerelara atılmak istiyorum. Yaşayacağım yeni yolculuklar hayatıma yön verecektir. Bu yolda herkesin desteğini bekliyorum. Eğer beni daha yakından tanımak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımı takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya